Lightarian Işınları

Lightarian Işınları altı adettir. Yükselmiş Üstatlar tarafından temel spiritüel işlemlere odaklanarak yaratılmıştır. Kendini geliştirme için gereken 6 adımlı bir gelişim programıdır.

Lightarian Güçlendirme Işını

Göksel Üstat Maitreya aracılığıyla ilham verilmiştir. En yüksek düzenin spiritüel uyanış çağrısını başlatır. Bdenlerinizin ve çakralarınızın tüm bölgelerinde değişim dalgalarını tetikler ve enerjisel hızlanma sağlar. Nihayetinde günlük yaşamınıza derin bir şekilde etki eder.

Lightarian Temizleme Işını

Göksel Üstat El Morya tarafından ortaya çıkarılmıştır. Etkili ama yumuşak bir derin temizlik başlatır. Uygun olmayan inanç yapılarınızı, ters ruh programlarınızı ve istenmeyen duygusal ve zihinsel olayları engeller.

Lightarian Şifa Işını

Göksel Üstat Buddha tarafından gönderilmiştir. Güçlü bir şekilde kendini şifalandırmaya sizi uyumlar. Sizi hizalanma ve denge durumuna döndürür.

Lightarian Aktivasyon Işını

Göksel Üstat Sananda tarafından ilham verilmiştir. Saklı dünyanızı ortaya çıkarır ve sürüp giden spiritüel uyumlamalarınız harekete geçirir. Yüksek benliğinize ait enerjilerin daha çoğunun günlük yaşamınıza akması sağlanır.

Lightarian Tezahür Işını

Göksel Üstat Germain tarafından ortaya çıkarılmıştır. Tüm aşamalarda tezahür ettirme gücünüzü yükseltir. Sizin spiritüel, duygusal, fiziksel ve zihinsel bolluğu çekmenizi sağlar. Sizin en yüksek amacınıza hizmet etmesi için yönlendirir.

Lightarian Kaynak Işını

Sizin için evrensel kaynağın enerjileri ile bir bağlantı oluşturur. Bu uyumlama ile, Yaratıcı tarafından somutlaştırılan İlahi Erdemlerin on ikisine birden erişmenizi sağlar. Bu uyumlama ile, günlük yaşamlarınızda oniki ilahi erdemi kullanırken, varolmanın yükselmiş halini oluşturmak için temeli atmış olursunuz.