Gösteriliyor 4

Ho’oponopono Tekniği Nedir?

Ho’oponopono yöntemi; karşımızdaki insanın yaşadığını duyduğumuz öğrendiğimiz anda bizim sorunumuz olarak algılayıp kendi içimizde bundan arınarak karşımızdakini de arındırma yolunu öğretiyor. Sadece insanlar değil her şeyi arındırıp temizlemenin yoludur bu. Tüm bilinen ya da bilinmeyen negatif enerjileri, pozitif olanla değiştirerek arındırır. Ho’oponopono tekniği içinde sevgi yi kullanır. 4 temel kalıp vardır.

Ho’oponopono Tekniği Nasıl Uygulanır?

Öncelikle Ho’oponopono tekniği ni bulan kişiden bahsedelim. Bu kişi Dr. Hew Len, görevli olduğu hapishanedeki kişilerin dosyalarını okuyunca, tüm bu karşılaştığı ağır vakaların özünde kendisinin de sorumluluğu olduğunu düşünerek bu yöntemi uyguluyor. Önce tüm sorumluluğu üzerine alarak işe başlıyor.

Ho’oponopono Nedir?

Ho’oponopono Nedir? Ho’oponopono karşımızdaki kişinin yaşadığı sıkıntıları öğrendiğimiz anda kendi sorunumuzmuş gibi algılayıp içimizde bundan arınma ve karşımızdaki kişiyide arındırma yöntemidir. Ho’oponopono tekniği yıllardır Amerika, Avrupa, Avustralya, Asya Rusya’da aktif olarak kullanılmaktadır. Ho’oponopono yöntemi ile sadece bizler değil her şey arındırılabilir.

Ho’oponopono Nasıl Uygulanır?

Ho’oponopono Nasıl Uygulanır? Dr. Ihaleakala Hew Len ve Joe Vitale Ho’oponopono’yu dünyaya tanıtan kişilerdir. Ho’oponopono tekniği ile kendimizle ve evrendeki her varlıkla uyum içerisinde yaşayabiliriz. Ho’oponopono yöntemi tüm bilinen ve bilinmeyen negatif enerjileri, pozitif olanla değiştirir ve sizi arındırır. Ho’oponopono eğitimi ile tüm sorumluluğu üzerimize almayı öğreniriz. Ho’oponopono çalışması ile kendimizi arındırırız. Ho’oponopono Hawaii kökenli …