Meleklerle Medyumluk

Yanınızdan ayrılmış olan kişilerle iletişime geçmek sizin için doğal bir yetenek

Melekler bu ruhani varlıklarla ilgili düşünce ve hislerinize güvenmenizi istiyorlar. Çünkü bunlar gerçekten varlar. Bu olay hem diğerleri için hem de sizin için çok şifa verici ve rahatlatıcı olacaktır. Çünkü size diğer boyutlardan sevgi dolu ve huzur verici mesajlar getirecekler. Belki de şuan bile şu tarz mesajlar duyuyor veya hissediyorsunuzdur. “Ben iyiyim”, “Seni seviyorum”, “Özür dilerim”, “Seninle gurur duyuyorum”. Bu güzel kelimeleri duymak başkalarına ve size çok faydalı olacaktır.

Medyumluk bir perdenin iki tarafında bulunan binlerce insanın içini rahatlatan zor bir görevdir. Meleklerle Medyumluk kimin saf ve temiz niyetlerle, dürüst ve içten çalıştığını bilir ve sadece o kişileri bu yetenekleri ile yardımcı olmaya çağırır. Onlara destek, korunma ve rehberlik sağlar.

Melek vasıtası ile yanınızdan ayrılmış sevdiklerinize ulaşmak isterseniz, ilk olarak Başmeleklerin sizi korumasını dileyin. Onlar sizin sadece istediğiniz kişiyle iletişime geçmenize yardımcı olacaktır.

Herkes ölen kişiler ile iletişim yeteneğine sahiptir. Melekler sizin bu doğal yeteneğinizi ortaya çıkarmaya yardımcı oluyorlar. Çevrenizdeki ruhlarla iletişime geçmek sizin için güzel bir adımdır. Meleklerle medyumluk bu yolda sizin için gerekli olan her bilgiyi size sağlayacaktır.