Ho’oponopono Basic II

Ho’oponopono ile Öz benlik Seviye 2

Ho’oponopono problem olarak yaşanılan anıları serbest bırakmayı amaçlayan Hawai kökenli bir sorun çözme tedavisidir. Ho’oponopono, Morrnah Nalamaku Simeona isimli birisi tarafından geliştirilmiştir. Bu kişi bir Hawai Kahuna Lapa’ausıdır.

Dr. Hew Len, Ho’oponopono hakkında ve nasıl yapılacağı konusunda eğitimler vermektedir. Ho’oponopono çalışmasının tüm dünyaya tanıtılmasında büyük katkıları vardır.

Biz tüm sorumluluğu almak istediğimizde ve kendimizi bıraktığımızda mükemmel ve doğru olan açılır. Kişinin kendi Öz benlik olgusunu anlaması ile başlar.

Ho’oponopono ile Öz Benlik aşamaları kişinin kendi öz benliğini anlaması ile başlar. Hayatına yeniden denge ve huzur katmasını sağlar. Yaşamına yeni bir anlam katmasını hedefler. Tüm bu hedeflenen aşamaları adım adım uygulayan bir süreçtir.

Sizleri Hawai kökenli bu kutsal, fiziksel, zihinsel ve spiritüel temizlenme sürecine aramıza katılmaya davet ediyoruz. Ho’oponopono tekniği ve Ho’oponopono ile Öz benlik çalışmaları Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya ve Rusya’da aktif olarak yapılmaktadır.

Bu Ho’oponopono eğitimi bittiğinde öğrenciler;

  • Kendi enerjilerini güçlendirmeyi ve dengelemeyi,
  • Gerçek güçlerini ortaya çıkarmayı,
  • Zihinlerindeki kalıplaşmış inançları belirleyip dönüştürmeyi,
  • Yaşadığınız, geçmişte kalan ve sizi rahatsız eden olayları kafanızda iyileştirmeyi,
  • Dileklerinizin yaşamınızda gerçek olmasını,
  • Bilinçaltınızdaki düşüncelere sevgi doldurmayı ve yaşamınızı sevgi bahçesine dönüştürmeyi,

öğrenirler. Ayrıca Ho’oponopono eğitimi verebilmek için gerekli olan yetkiyi alırlar.