Ho'oponopono Basic I

Ho'oponopono Basic I

Ho'oponopono ile Öz benlik Seviye 1

Ho'oponopono problem olarak yaşanılan anıları serbest bırakmayı amaçlayan Hawai kökenli bir sorun çözme tedavisidir. Ho'oponopono, Morrnah Nalamaku Simeona isimli birisi tarafından geliştirilmiştir. Bu kişi bir Hawai Kahuna Lapa'ausıdır.

Dr. Hew Len, Ho'oponopono hakkında ve nasıl yapılacağı konusunda eğitimler vermektedir. Ho'oponopono çalışmasının tüm dünyaya tanıtılmasında büyük katkıları vardır.

Biz tüm sorumluluğu almak istediğimizde ve kendimizi bıraktığımızda mükemmel ve doğru olan açılır. Kişinin kendi Öz benlik olgusunu anlaması ile başlar.

Ho'oponopono ile Öz Benlik aşamaları kişinin kendi öz benliğini anlaması ile başlar. Hayatına yeniden denge ve huzur katmasını sağlar. Yaşamına yeni bir anlam katmasını hedefler. Tüm bu hedeflenen aşamaları adım adım uygulayan bir süreçtir.

Sizleri Hawai kökenli bu kutsal, fiziksel, zihinsel ve spiritüel temizlenme sürecine aramıza katılmaya davet ediyoruz. Ho'oponopono tekniği ve Ho'oponopono ile Öz benlik çalışmaları Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya ve Rusya'da aktif olarak yapılmaktadır.

Bu Ho'oponopono eğitimi bittiğinde öğrenciler, İlahi Yaradan'ı sevmeye başlayacaklar. Onu yeniden öğrenip tanıyacaklar. Bununla birlikte anlayış ve huzurun ötesinde Sevgiyi öğrenecekler.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Ücretsiz Melek Kartı

Melek kartları meleklerinizden mesajlar verir, onların güvenilir ve sevgi dolu varlığını hatırlatır.

Size meleklerinizin rehberliğini hatırlatması için hergün ücretsiz melek kartı çekebilirsiniz.

ÜCRETSİZ MELEK KARTINIZI ÇEKMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün188
Dün402
Bu Hafta590
Bu Ay7524
Toplam857831

3
ziyaretçimiz online