Transformal Nefes Semineri ( Level I, II, III )

Transformal nefes semineri kişisel gelişim yöntemleri içinde dünya üzerindeki en güçlü yöntemlerden biridir. Nefes seminerleri 10 yıldan fazla süredir devam etmektedir. Binlerce kişinin hayatı nefes egzersizleri ile değişmiştir. Nefes terapisi kişinin hayatına güç, enerji, sevgi ve canlılık katmaktadır. Doğru nefes alma ile fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığınız geri gelir.

Transformal nefes Judith kravitz tarafından yaratılmıştır. 25 yıldır doğru nefes alma tekniklerini tüm dünya ile paylaşmaktadır. Bu nefes teknikleri ile kendi yakalandığı gırtlak tümörünü yenmiştir. Bu başarıdan sonra bu nefes alma tekniklerini tüm dünya ile paylaşmaktadır.

Transformal nefes ile tüm dünyada inanılmaz şeyler yapmaktadır. Diyafram nefesi ile son 10 yıl içerisinde yüzbinlerce kişiye ulaşmıştır. Birçok ülkede nefes nedir diye çalışmalar yapmıştır. Doğru nefes nasıl alınır diyerek sağlık problemi olan herkesle çalışmalar yapmıştır. Birçok devlet adamı ve ünlü ile de diyafram nefesi nasıl alınır şeklinde çalışmalar yapmıştır. Nefes eğitimi vererek 3000’den fazla nefes terapisti yetiştirmiştir.

Transformal nefes tekniği ile tüm dünyadaki nefesçilere önder olmuştur. Yazdığı kitaplar ile de nefes terapisi nasıl yapılır üzerine referans olmuştur. Kitaplarında diyaframdan nefes alma hakkında konulardan bahsetmiştir.

nefes k2

Bu seminer ile transformal nefes terapisi açıkça belirtilecektir. Nefes açma tekniklerini detaylıca öğreneceksiniz. Doğru nefes teknikleri ile hayatınıza yön verebileceksiniz. Transformal nefes nedir konusu hakkında çok detaylı bilgi alacaksınız. Nefes terapisi nedirin cevabınıda bu seminerde öğreneceksiniz.

Transformal nefes semineri 12 nefes seansını içinde barındırmaktadır. Bu seanslar ile nefesiniz açılacak ve aktif, doğal ve bağlantılı şekilde akmaya başlayacak. Transformal nefes süreci ile vücudumuza giren yüksek oksijen sayesinde düşük enerjimiz yükseğe doğru çıkar. Transformal nefes seansı bastırılmış duygularımızı ve negatif düşüncelerimizi pozitif ve doğal bir duruma dönüştürecektir.