Transformal Nefes Koçluğu ( Level IV )

Transformal nefes koçluğu Transformal nefesi daha derin öğrenip bu yola gönül verenler için gelişmiş bir programdır. Transformal nefesin hayat değiştiren etkilerini yaşayan katılımcılar için ileri seviye öğrenimler içermektedir. Transformal nefes tekniğinin inanılmaz değişimlerini yaşayan ve bu deneyimi başkalarıyla paylaşmaya karar veren kişiler için hazırlanmıştır.

Bu nefes eğitimi bizi gelişmiş bir nefes tekniğine ulaştırmaktadır. Nefes terapisi yapmada usta bir nefes terapistinin yetenekleri gösterilir. Dünyanın her yerinden gelen nefes tutkunlarını bir araya toplar. Artık nefes nedirden ziyade transformal nefese daha derinden bir bağ ile bağlanılır ve Transformal Nefes ailesinin bir ferdi olunur.

Transformal nefes koçluğu eğitimi, Transformal nefeste profesyonelleşmek ve sertifikalı bir nefes koçu olmak için verilen bir eğitimdir. Bu eğitim yedişer günlük iki ayrı bölümden oluşmaktadır.

İlk bölüm nefes tekniklerinin anlaşılmasını ve nefeste bilinçlenmeyi hedefler. Nefes alma teknikleri derinlemesine öğretildiği bir eğitimdir. Artık bu aşamada doğru nefes almanın nasıl olduğundan ziyade doğru nefes alma teknikleri ileri seviyede öğretilir. Nefes analizleri, günlük çalışmalar yapmak ve nefes açma teknikleri üzerine ileri seviye eğitimler verilir. Son olarak danışanlarınızla nefes terapisi nasıl yapılır hakkında karşılıklı çalışma alanının oluşturulması gösterilir.

İkinci bölümde katılanlara yaşam koçluğu ve koçluk kavramları öğretilmektedir. Bu şekilde katılanlar danışanlarının inançlarına, tutumlarına ve değerlerine daha bilinçli bir şekilde yaklaşmaktadır. Bu sayede katılanlar hedeflerine nefesin gücünün de etkisiyle daha kolay ve ulaşmaktadırlar.