Transformal Nefes Eğitmenliği ( Level V )

Transformal Nefes Eğitmenliği ( Level V )

Transformal nefes eğitmenliği Transformal nefesin en son aşamasıdır. Bu nefes eğitimi ile sizlere kapsamlı bir içerik sunulacaktır. Sizde eğitimi sonunda sertifikalı bir nefes eğitmeni olabilirsiniz. Transformal nefes sizin nefes yolculuğunuzda neşe ve şükran duygularını en sıra dışı şekilde yaşamınız için hazırdır. Bu eğitim transformal nefes tekniği ile bu süreçleri üst seviyede deneyimlemeniz için çok özel bir fırsattır.

Bu eğitime katılabilmek için Transformal Nefes Semineri ( Level I, II, III ) ve Transformal Nefes Koçluğu ( Level IV ) eğitimlerini tamamlamış olmak gerekmektedir. Bu eğitim sonunda nefes hakkında son noktaya gelmiş olacaksınız. Başka kişilere nefes eğitimi vermeye başlayabileceksiniz. Bununla birlikte nefes egzersizleri ile ilgili grup çalışmaları düzenleyebileceksiniz. Nefes terapisi hakkında seminerler hazırlayabileceksiniz.

nefes k4

Bu inanılmaz transformal nefes sürecinde ifade yeteneğinizi arttıracak ve ileride yapacağınız nefes çalışmaları için başarı ve deneyim elde edeceksiniz. Kendi özel Transformal Nefes materyallerinizi hazırlamak ve sunmak için destek alabileceksiniz.

Öğreniminizi tamamlamak için nefes teknikleri üzerine bildiklerinizi organize edeceksiniz. Doğru nefes alma üzerine bildiklerinizi sunma tekniklerini bu eğitimde öğreneceksiniz. Doğru nefes nasıl alınırı öğrencilerinize öğretmek için eğlenceli ve faydalı bir eğitim ortamı sağlamak üzere eğitim tekniklerinizi geliştirmenize yardımcı olacak. Transformal nefes eğitmenliği için harekete geçmenizin tam zamanı.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Ücretsiz Melek Kartı

Melek kartları meleklerinizden mesajlar verir, onların güvenilir ve sevgi dolu varlığını hatırlatır.

Size meleklerinizin rehberliğini hatırlatması için hergün ücretsiz melek kartı çekebilirsiniz.

ÜCRETSİZ MELEK KARTINIZI ÇEKMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün165
Dün402
Bu Hafta567
Bu Ay7501
Toplam857808

5
ziyaretçimiz online
>