Çocuklar ile Nefes

Çocuklar ile Nefes

Bu nefes çalışması çocuklara özel hazırlanmıştır. Nefes egzersizlerini içinde barındırmaktadır. Çocukların doğuştan sahip oldukları nefesi yitirmeleri nefes terapisi ile engellenir. Diyafram nefesi ile yitirmeye başladıkları mükemmel nefes alışkanlıkları geri kazandırılır.

Bilinçli ebeveynler olarak çocuklarımızın doğru nefes alma ihtiyaçlarının farkındasınız. Onlar için elinizden gelen tüm gayreti doğru nefes alma tekniklerini onlara göstererek verebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili bir sıkıntınız varsa nefes tekniklerinden faydalanabilirsiniz. Çocuklarınıza açık ve tam nefes alma yeteneğini nefes alma teknikleri ile kazandırabilirsiniz.

Transformal nefes çocuklarımızın yanlış nefes alışkanlıklarını kalıplaşmadan düzeltebilir. Çalışmamız nefes nedir ile başlar. Bu şekilde onlara sağlıklı fiziksel gelişim ile birlikte doğru nefes nasıl alınır öğretilir. Onların başarılı, mutlu, yaratıcı ve özgüvenli olmalarının yolu diyafram nefesi nasıl alınır ile gösterilir. Hayatlarının henüz başlarında iken nefes eğitimi ile onlar için benzersiz bir fark yaratabilirsiniz.

nefes k5

Transformal nefes tekniği ile zihinsel faaliyetlerinin kaliteside artar. Uygulama, düşünme ve öğrenme becerileri diyaframdan nefes alma ile gelişir. Doğru ve tam nefes alışkanlığı ise nefes terapisi nasıl yapılır ile başlar. Vücudumuzda en çok oksijeni beynimiz kullanır ve nefes açma teknikleri ile yeterli oksijen sağlanır. Doğru nefes teknikleri ile sağlanan bol oksijen beyin hücrelerini daha yüksek performans ile çalıştırır.

Transformal Nefes sistemini Judith kravitz'in geliştirmiştir. Onun geliştirdiği etkili ve güçlü dönüşüm ile nefes terapisi nedir sonuç bulur. Transformal nefes terapisi ile çocuklarımız kendi özleri ile bağlantıya geçer.

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Ücretsiz Melek Kartı

Melek kartları meleklerinizden mesajlar verir, onların güvenilir ve sevgi dolu varlığını hatırlatır.

Size meleklerinizin rehberliğini hatırlatması için hergün ücretsiz melek kartı çekebilirsiniz.

ÜCRETSİZ MELEK KARTINIZI ÇEKMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün158
Dün402
Bu Hafta560
Bu Ay7494
Toplam857801

5
ziyaretçimiz online
>