Çalışmalarımız

Kendinizi Geliştirmeye Hazır mısınız?

Hayatınızda iyi gitmeyen olaylar mı var? Bunları değiştirmek mi istiyorsunuz? Ama nasıl yapacağınızı ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Hemen bizimle iletişime geçin.

Eğitim Takvimi

Pts
Sal
Çar
Per
Cum
Cts
Paz
P
S
Ç
P
C
C
P
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 • Yaklaşan eğitim bulunmamaktadır.
 • Sizin İçin Ne Yapabiliriz

  Bire Bir Danışmanlık

  Danışmanlık, güçlü bir gelecek ilan ederek başlar. Hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

  İş Danışmalığı

  Danışmanlık, güçlü bir gelecek ilan ederek başlar. İş hayatınızdaki hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

  Kariyer Danışmanlığı

  Danışmanlık, güçlü bir gelecek ilan ederek başlar. Eğitim hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

  Bire Bir Eğitimler

  Eğitimler hayatınıza yön vermenizi olanak sağlar. Eğitimlerim ile hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

  Online Eğitimler

  Eğitimler hayatınıza yön vermenizi olanak sağlar. Online eğitimlerim ile hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

  Aile Danışmanlığı

  Danışmanlık, güçlü bir gelecek ilan ederek başlar. Aile içindeki sorunlarınızı çözmenize ve mutluluğa ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

  Son makaleler

  Melek Kartları

  Öncelikle zihninizi arındırın. Gözlerinizi kapatın. Tüm zihninizle konsantre olun. Kendinizi hazır hissettiğinizde meleklerinizi düşünün. Arzu ettiğiniz herhangi bir konuda tavsiye almak için yardım isteyin. Hazır olduğunuzda aşağıdaki Melek Kartına tıklayın. Koruyucu meleklerinizden mesaj almak için Melek Kartlarını kullanın. Koruyucu meleklerinizin sevgi dolu ve güvenilir varlığını melek kartı ile hatırlayın. Melekleriniz size her gün sorularınızı cevaplamak, …

  Devamını oku

  Ho’oponopono Nasıl Uygulanır?

  Ho’oponopono Nasıl Uygulanır? Dr. Ihaleakala Hew Len ve Joe Vitale Ho’oponopono’yu dünyaya tanıtan kişilerdir. Ho’oponopono tekniği ile kendimizle ve evrendeki her varlıkla uyum içerisinde yaşayabiliriz. Ho’oponopono yöntemi tüm bilinen ve bilinmeyen negatif enerjileri, pozitif olanla değiştirir ve sizi arındırır. Ho’oponopono eğitimi ile tüm sorumluluğu üzerimize almayı öğreniriz. Ho’oponopono çalışması ile kendimizi arındırırız. Ho’oponopono Hawaii kökenli …

  Devamını oku

  Hipnoz Nasıl Yapılır?

  Hipnoz Nasıl Yapılır? Hipnoz birisini veya bir grubu söz, telkin, bakış ve benzeri yollarla bir süreliğine etki altına almaktır. Hipnoz teknikleri kullanarak tedavi olacak kişinin dikkati belli bölgelere toplanır. Hipnoz yöntemleri ile bilinçaltı aktif hale getirilir. Hipnoterapi hipnoz ile tedavi demektir. Hipnoz yapabilmek için hipnoz eğitimi almış olmak ve hipnoz yapma alanında uzmanlaşmış olmak gerekir.

  Devamını oku

  Nereden Başlayacağınızı Bilmiyor musunuz?

  Hayatınızı geliştirmeye karar verdiniz. Ama nasıl yapacağınızı ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Hemen bizimle iletişime geçin.

  İletişime Geçin

  Herhangi bir sorunuz varsa veya sadece iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıdaki formu kullanın. Sorularınızı sabırsızlıkla bekliyorum.