Çalışmalarımız

Kendinizi Geliştirmeye Hazır mısınız?

Hayatınızda iyi gitmeyen olaylar mı var? Bunları değiştirmek mi istiyorsunuz? Ama nasıl yapacağınızı ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Hemen bizimle iletişime geçin.

Eğitim Takvimi

<< Şub 2022 >>
PSÇPCCP
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 1 2 3 4 5 6
  • Yaklaşan eğitim bulunmamaktadır.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz

Bire Bir Danışmanlık

Danışmanlık, güçlü bir gelecek ilan ederek başlar. Hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

İş Danışmalığı

Danışmanlık, güçlü bir gelecek ilan ederek başlar. İş hayatınızdaki hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

Kariyer Danışmanlığı

Danışmanlık, güçlü bir gelecek ilan ederek başlar. Eğitim hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

Bire Bir Eğitimler

Eğitimler hayatınıza yön vermenizi olanak sağlar. Eğitimlerim ile hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

Online Eğitimler

Eğitimler hayatınıza yön vermenizi olanak sağlar. Online eğitimlerim ile hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

Aile Danışmanlığı

Danışmanlık, güçlü bir gelecek ilan ederek başlar. Aile içindeki sorunlarınızı çözmenize ve mutluluğa ulaşmanıza yardımcı olmama izin verin.

Son makaleler

Melek Kartları

Öncelikle zihninizi arındırın. Gözlerinizi kapatın. Tüm zihninizle konsantre olun. Kendinizi hazır hissettiğinizde meleklerinizi düşünün. Arzu ettiğiniz herhangi bir konuda tavsiye almak için yardım isteyin. Hazır olduğunuzda aşağıdaki Melek Kartına tıklayın. Koruyucu meleklerinizden mesaj almak için Melek Kartlarını kullanın. Koruyucu meleklerinizin sevgi dolu ve güvenilir varlığını melek kartı ile hatırlayın. Melekleriniz size her gün sorularınızı cevaplamak, …

Devamını oku

Transformal Nefes Nasıl Alınır ve Nasıl Uygulanır?

Transformal Nefes Dr.Judith Kravitz’in 35 yıllık çalışmalarının eseridir. Diğer nefes tekniklerini inceleyerek onları zihinsel ve enerjisel açılımlar sağlayan ek teknikler ile de besleyerek geliştirmesiyle oluşturulmuştur. Nefes sürekli akan bir dalgaya benzer. Ağızdan alınan nefes, karından başlayarak tüm solunum sisteminizi birbirine bağlar.

Devamını oku

Transformal Nefes Tekniği Nedir?

35 yıldır Avrupa ve Amerika’da uygulanıyor. Kurucusu Amerikalı Judith Kravitz. Bu teknikle yaptığı şey nefes sistemindeki blokajları açarak, oksijenin vücutta kesintisiz dolaşımını sağlamaktır. Transformal Nefes; kişide fiziksel, zihinsel ve duygusal bütünlük sağlayan ve sistemde önemli düzeyde iyileşme gerçekleştiren ve kişinin ruhsal yapısını güçlendiren güçlü bir tekniktir.

Devamını oku

Nereden Başlayacağınızı Bilmiyor musunuz?

Hayatınızı geliştirmeye karar verdiniz. Ama nasıl yapacağınızı ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Hemen bizimle iletişime geçin.

İletişime Geçin

Herhangi bir sorunuz varsa veya sadece iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıdaki formu kullanın. Sorularınızı sabırsızlıkla bekliyorum.